Mateřská škola Domeček
MS Domeček

Řekli o nás

Sincer thanks for all from Domecek for the care, teaching, great patience and understanding. We wish you many successes at work and in your private lives. We are greatful for this time jointly spent.We will never forget
Paulinka with parents

We have had our child at Domecek for the last two years and we are very satisfied with everything. We especially appreciate the friendly, safe and stimulating environment that they provide for our child. The love and patience that the teachers put into the children is amazing and they treat all children with respect, they also teach the children to respect themselves and others. We also very much appreciate the option to choose between a wide array of afternoon activities. We would highly recommend Domecek to anyone seeking a preschool for their child. Best regards. 
Andreas 

Když jsme hledali školku, bylo to pro nás velké a těžké rozhodování.  Návštěvou Domečku se ale vše rychle vyřešilo. Atmosféra a „paní učitelky“ byly jiné než jinde. Mohlo by se zdát, že kroužky, vlastní zahrada, laskavý a respektující přístup k dětem, anglické rodilé mluvčí a další výhody nabízí i jiné školky. Co nám ale nenabídli nikde jinde, byl zdravý jídelníček s vyváženou skladbou obilovin, luštěnin, zeleniny a  ovoce přizpůsobené dětem i počasí. Takže nebylo co řešit. Naše dcera  Markétka se nadšeně účastnila všech aktivit, ze školky chodila spokojená a plná zážitků. Když jsme se stěhovali z Prahy, byl Domeček to jediné, co jsme věděli, že nám bude skutečně chybět. 
Eva a Roman

Domeček předčil veškerá naše očekávání. Přístup školky k dítěti je skvělý a syn to tam má velmi rád. Obrovskou výhodou je angličtina, která se vyučuje přirozeným způsobem díky rodilým mluvčím, a velké množství různorodých kroužků, které velmi všestranně dítě rozvíjejí. Díky menšímu množství dětí ve třídě školka navíc s dětmi pracuje velmi individuálně. Za sebe mohu Domeček jednoznačně doporučit.
Jana Vávrová

Přečtěte si více referenci a hodnocení školky na www.topskolky.cz


Mohlo by Vás zajímat

Denní program

I když je každý den v naší školce jiný, denní činnosti mají své pevné místo.


Ukázka denního programu
Odpolední aktivity

Zájmové kroužky a aktivity jsou pevnou součástí každodenního programu a probíhají převážně v odpoledních časech.

Nabídka kroužků
Stravování

V Domečku nabízíme zdravou a vyváženou stravu. Na výběr máme ze tří možností.

Celá nabídka
Léto v domečku

Výlety, výtvarné, hudební a sportovní aktivity.Celá nabídka