Mateřská škola Domeček
MS Domeček

Ochrana osobních údajů - GDPR

Informace o zpracovávání osobních údajů

(Stáhnout dokument ve formátu PDF)

Název organizace: Mateřská škola Domeček, o.p.s.
Adresa organizace: Diabasová 15, 155 00 Praha 5
Email: info@msdomecek.cz
ID datové schránky: wdqnet3

je správcem osobních údajů ve smyslu NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a dalších souvisejících právních přepisů.

Mateřská škola Domeček je obecně prospěšná společnost zřízená společností s ručením omezeným MŠ Domeček, s.r.o. , která vykonává činnost mateřské školy a zařízení školního stravování (výdejny) podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon).

Správce zpracovává osobní údaje subjektů údajů na základě zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání a na základě dalších právních předpisů k zajištění výkonu hlavní činnosti organizace.

Účel zpracování: vedení dokumentace školy

Kategorie zpracovávaných osobních údajů: identifikační, adresné, jiné údaje, nezbytné zdravotní údaje

Kategorie subjektu údajů: děti, zákonní zástupci, zmocněnci, zaměstnanci

Kategorie příjemců osobních údajů: orgány veřejné správy, MHMP, účetní a mzdová firma, školské poradenské pracoviště.

Doba zpracování: po dobu předškolního vzdělávání dítěte na škole, dále po dobu nezbytně nutnou, kterou vyžadují právní předpisy

V rámci zpracování má subjekt údajů právo:

• Právo na přístup k osobním údajům
  • Právo na opravu
  • Právo na výmaz osobních údajů
  • Právo na omezení zpracování
  • Právo na přenositelnost
  • Právo vznést námitku proti zpracování
  • Právo vznést stížnost u dozorového orgánu

Subjekt údajů má právo podat stížnost na správce dozorovému úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.

Telefon: + 420 234 665 111 (Ústředna) Fax: + 420 234 665 444
e-mail: posta@ouuo.cz
datová schránka: qkbaa2n

Podání žádosti za účelem uplatnění práv v oblasti osobních údajů

Mateřská škola přijímá žádosti v listinné nebo elektronické podobě. Součástí přijetí žádosti je ověření totožnosti žadatele z důvodu ochrany jeho osobních údajů.

Způsob ověření totožnosti:

• Přijetí žádosti datovou schránkou z datové schránky subjektu údajů
  • Přijetí žádosti prostřednictvím e-mailu s platným kvalifikovaným elektronickým podpisem
  • Ověření totožnosti při osobním podání žádosti
  • Listinná žádost je podepsána ověřeným podpisem

Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě osobních údajů zpracovaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Denní program

I když je každý den v naší školce jiný, denní činnosti mají své pevné místo.

Ukázka denního programu
Odpolední aktivity

Zájmové kroužky a aktivity jsou pevnou součástí každodenního programu a probíhají převážně v odpoledních časech.

Nabídka kroužků

V Domečku nabízíme zdravou a vyváženou stravu. Na výběr máme ze tří možností.

Celá nabídka
Léto v domečku

Výlety, výtvarné, hudební a sportovní aktivity.

Celá nabídka