Soukromá školka Praha 5
Soukromá školka Praha 5

Řekli o nás

Paulinka

Sincer thanks for all from Domecek for the care, teaching, great patience and understanding. We wish you many successes at work and in your private lives. We are greatful for this time jointly spent.We will never forget
Paulinka with parents

We have had our child at Domecek for the last two years and we are very satisfied with everything. We especially appreciate the friendly, safe and stimulating environment that they provide for our child. The love and patience that the teachers put into the children is amazing and they treat all children with respect, they also teach the children to respect themselves and others. We also very much appreciate the option to choose between a wide array of afternoon activities. We would highly recommend Domecek to anyone seeking a preschool for their child. Best regards. 
Andreas 

Když jsme hledali školku, bylo to pro nás velké a těžké rozhodování.  Návštěvou Domečku se ale rychle vyřešilo. Atmosféra a „paní učitelky“ byly jiné než jinde. Mohlo by se zdát, že kroužky, vlastní zahradu,  laskavý a respektující přístup k dětem, anglické rodilé mluvčí a další
výhody nabízí i jiné školky. Co nám ale nenabídli nikde jinde, byl zdravý jídelníček s vyváženou skladbou obilovin, luštěnin, zeleniny a  ovoce přizpůsobené dětem i počasí. Takže nebylo co řešit. Naše dcera  Markétka se nadšeně účastnila všech aktivit, ze školky chodila spokojená a plná zážitků. Když jsme se stěhovali z Prahy, byl Domeček   to jediné, co jsme věděli, že nám bude skutečně chybět. 
Eva a Roman

Domeček předčil veškerá naše očekávání. Přístup školky k dítěti je skvělý a syn to tam má velmi rád. Obrovskou výhodou je angličtina, která se vyučuje přirozeným způsobem díky rodilým mluvčím, a velké množství různorodých kroužků, které velmi všestranně dítě rozvíjejí. Díky menšímu množství dětí ve třídě školka navíc s dětmi pracuje velmi individuálně. Za sebe mohu Domeček jednoznačně doporučit.
Jana Vávrová

Přečtěte si více referenci a hodnocení školky na www.topskolky.cz