Soukromá školka Praha 5

Nejčastější dotazy

Připravili jsme odpovědi na vaše nejčastějši otázky. Pokud chcete vědět více, spojte se s námi. Rádi vám odpovíme.

• Jak funguje česko-anglický princip
    V Domečku simulujeme prostředí bilingvní rodiny, ve které jeden rodič mluví např. česky a druhý anglicky. Dítě se tak naučí přirozeně komunikovat s každým v jeho jazyce.

• Jaké máte třídy
    Děti ve školce jsou rozděleny do tříd podle věku, zralosti a dovedností.

• Cena / školné
    Nabízíme 2 základní programy – celodenní program a půldenní program. Konkrétní ceny najdete v ceníku.

• Co děti ve školce dělají
    Každý den má svůj pevný rámec, ve kterém je zahrnuta zábava, výuka, odpočinek, venkovní aktivity a kroužky. Přečtěte si více o denním programu.

• Jídlo a jídelníček
    Kvalitní strava je pro rozvoj dětí velmi důležitá. V naší školce nabízíme 3 typy jídelníčku. Jedním z nich je vegetariánská strava.

• Kolik dětí je na jednoho učitele?
    Uvědomujeme si, že pozornost učitele může být plnohodnotně zaměřena pouze na malý počet dětí. V naší školce jeden učitel pečuje o 4 až 8 dětí.